آنچه در مورد نخ لیفت باید بدانید


نخ لیفت که در لیفت با نخ استفاده میشود این مورد یک عمل زیبایی غیرجراحی است که پوست شما را زیبا و سفت می کند تا ظاهری جوان تری به شما بدهد. لیفت با نخ میتواند تولید کلاژن پوست شما را تحریک کند و کلاژن پوستی سفت تر و انعطاف پذیرتر ایجاد می کند و به طور طبیعی با افزایش سن از بین می رود. روش لیفت با نخ به صورت سریع و بدون درد است که نتایج بهتری به ارمغان می آورد.

آنچه در مورد نخ لیفت باید بدانید

تغییرات در ظاهر  پوستی بخشی از افزایش طول عمر پوست است که پوست شما به مرور زمان قدرت و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این منجر به افتادگی و چین و چروک پوست شما می شود و پوست اطراف خود را نیز بالا نگه نمی دارد. با تغییر پوست و غضروف صورت ممکن است متوجه افتادگی و شل شدن پوست روی صورت خود شوید که یکی از گزینه هایی که می تواند صورت شما را جوان تر نشان دهد لیفت با نخ است. این یک روش کم تهاجمی است که در آن پزشک مربوطه نخ هایی را که نخ لیفت نامیده میشود را زیر پوست شما قرار می دهد تا آن را به عقب برگرداند و ظاهر زیبایی به شما ببخشد. آنها نسبت به جراحی پلاستیک هزینه کمتری دارند و زمان ریکاوری بسیار کمتری دارند. پزشک شما می تواند از آن همراه با تکنیک های دیگری مانند بوتاکس برای کاهش ظاهر پیری در ظاهر شما ایجاد کند استفاده کند.

آنچه درباره نخ لیفت باید بدانید
یک عمل زیبایی غیرجراحی است که پوست شما را زیبا و سفت می کند

 

نخ لیفت چگونه کار میکند؟

لازم به ذکر است بگوییم که لیفت با نخ به دو صورت کار می کند. پزشک ابتدا نخ های موقتی را زیر پوست شما می گذارد تا آن را به عقب یا بالا بکشد. این به ناحیه ظاهری پوست شما سفت‌تر می‌دهد. نخ ها رشته های بافتی هستند که سطح زیرین پوست شما قرار می گیرند تا آن را در موقعیت جدیدی نگه دارند. این نخ ها فورا حالتی برجسته و سفت به چهره شما می دهند.دومین کاری که نخ لیفت ها انجام می دهند این است که پاسخ درمانی طبیعی شما  می دهند. پوست شما با نخ ها مانند یک آسیب برخورد می کند و کلاژن بیشتری را در جایی که نخ ها هستند، می سازد. کلاژن پروتئین موجود در پوست شماست که باعث می شود پوست پر و چاق و سفت به نظر برسد. با افزایش سن آن را از دست می دهید که منجر به چین و چروک و افتادگی می شود.

خطرات نخ لیفت

لیفت با نخ می تواند عوارضی ایجاد کند مانند عواملی همچین بافت پوست تغییر کند و برخی از افراد دارای برجستگی یا فرورفتگی در پوست روی قسمت انجام شده توسط نخ ها هستند. این اثر ممکن است به مرور زمان محو شود عواملی دیگر همچون حساسیت پوست که ممکن است قرمزی داشته باشید که بعد از عمل ادامه پیدا کند سفتی، سختی. در برخی موارد، نخ ها باعث می شوند که صورت فرد خشک شود شود یا به سختی حرکت کند. چندین ماه طول می کشد تا اثرات تقویت کلاژن قابل رویت باشد که سفت شدن اولیه نخ ها به پوست شما کمک می کند تا جوان تر به نظر برسد. بهبودهای پوستی ادامه خواهند داشت زیرا پوست شما کلاژن بیشتری تولید می کند تا خود  ترمیم کن و زیبییی ببخشد. تارها بعد از حدود 6 ماه در زیر پوست شما حل می شوند که برخی از افراد به دلیل کلاژن اضافی که پوست آنها پس از لیفت تولید می کند، اثرات طولانی تری دارند اگر به فکر کشیدن نخ هستید با پزشک صحبت کنید. این یک روش کم خطر است و بدون ریسک است که بنابراین بیشتر جوانان و بزرگسالان می توانند آن را انجام دهند و لازم به ذکر است بگوییم که نخ ها تولید کلاژن را تحریک می کنند و به طور طبیعی خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست را  بهبود می بخشند.ریکاوری بسیار سریع است بنابراین می توانید بلافاصله به فعالیت های روزمره خود برگردید و یا اگر نتایج خود را دوست ندارید، پزشکتان میتواند نخ‌های لیفت را بردارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *