تفاوت نخ مونو با سایر نخ لیفت ها


لیفت با نخ به دلیل تأثیرات تغییردهنده خود مورد توجه قرار گرفته اند، اما به اندازه مداخلاتی مانند بوتاکس و پرکننده ها شناخته شده نیستند.شروع لیفت با نخ آنطور که ما می شناسیم را می توان در سال 1992 ردیابی کرد، زمانی که جراح پلاستیک، دکتر گرگوری ال راف، استفاده از آن را در حین درمان بیمار مبتلا به تغییر شکل گونه بررسی کرد.

تفاوت نخ مونو با سایر نخ لیفت ها

جراحان از انواع مختلف لیفت با نخ برای دستیابی به اثرات خاص استفاده می کنند و می توانند ارزیابی کنند که کدام ماده و نوع نخ برای نیازهای هر بیمار بهترین است. گزارشی که در مجله پوست و زیبایی ارائه شده است بیان می کند که ماده ای که در طولانی ترین زمان در روش ها استفاده می شود پلی دیوکسانون یا PDO است. پزشکان از لیفت با نخ PDO برای تقویت تولید کلاژن استفاده می کنند که اثرات آن معمولاً حدود شش ماه طول می کشد.لیفت با نخ جایگزین PDO شامل پلی لاکتیک اسید (PLA) و پلی کاپرولاکتون (PCA) است. نخ‌های PLA و PCA افتادگی پوست را درمان می‌کنند و به نواحی توخالی حجم می‌دهند، در حالی که نخ‌های PDO ظاهر پوست را جوان‌سازی می‌کنند. اگرچه لیفت با نخ PLA و PCA می تواند تولید کلاژن را در مدت طولانی تری تحریک کند، پزشکان لیفت با نخ PDO را برای بیمارانی که هنوز با مشکل شلی پوست مواجه نشده اند ترجیح می دهندطبق گفته مونو نخ نوعی لیفت با نخ PDO هستند که می‌توانند برای بیماران جوان‌تری که به دنبال ظاهری تازه هستند، مفید باشد. برخلاف نخ‌هایی که معمولاً برای افزایش حجم صورت استفاده می‌شوند، که به آن نخ‌های پیچی یا دندانه‌ای گفته می‌شود، رشته‌های تک رشته‌ای دارای یک رشته بدون خار یا در هم تنیده هستند. دکتر مهسا سالکی به سلامت زنان می‌گوید: «برای پوست نازک، قرار دادن نخ‌های مونو صاف و نازک در درازمدت باعث تقویت کلاژن برای نتایج جوان‌سازی ارگانیک و طبیعی پوست می‌شود».که در جوانسازی زیر چشم نیز این امر مخاطبین فراوانی به خود جلب کرده است.

نخ لیفت مونو
با لیفت نخ میتوان شقیقه را بدون جراحی بالا کشید و سفت کرد.

 

 

 

لیفت نخ

این راز نیست که روش های زیبایی در حال افزایش است. طبق نظرسنجی اخیر انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، تقریباً 30 درصد از پزشکان زیبایی گزارش دادند که حداقل دو برابر تعداد بیمارانی که به دنبال این عمل بودند در مقایسه با سطوح قبل از همه‌گیری مشاهده کردند. دکتر ادوارد ریس به کالج پزشکی بیلور در پاسخ به سوالی درباره علت علاقه فزاینده به کالج پزشکی بیلور توضیح داد: «مردم بیشتری از فناوری ویدئو استفاده می کردند و از ظاهرشان در یک محیط عمومی بیشتر آگاه شدند. اگرچه رواج تماس‌های زوم بدون شک برخی از ما را به دنبال بهبودهای آرایشی سوق داد، سلبریتی‌ها و نفوذ رسانه‌های اجتماعی نیز در این امر نقش داشته است. گمانه زنی ها در مورد کارهای احتمالی انجام شده بر روی افراد مشهور در سراسر انجمن های اینترنتی و فیدهای اجتماعی بیداد می کند و برخی از ستاره ها حتی درباره تجربیات جراحی پلاستیک خود صحبت کرده اند که بهترین نخ های لیفت را نیز از اینجا خرد میکنند. یکی از بازیگرانی که مایل به باز شدن است، ایوا مندز است، که تجربه خود را با رویکردی نوآورانه به نام تک رشته در یک پست اینستاگرامی که اکنون حذف شده توسط مردم به اشتراک گذاشته شده است، مستند کرده است.

علت محبوبیت لیفت نخ

لیفت با نخ به دلیل تأثیرات تغییردهنده خود مورد توجه قرار گرفته اند، اما به اندازه مداخلاتی مانند بوتاکس و پرکننده ها شناخته شده نیستند. در اینجا، همه چیزهایی را که باید در مورد نخ مونو، از جمله نظرات متخصصان در مورد تأثیرات این روش، آشکار می‌کنیم.ممکن است چیز زیادی در مورد لیفت با نخ نشنیده باشید زیرا این روش نسبتاً جدیدی در زمینه افزایش زیبایی است. تحقیقات نشان داده شده در مجله جراحی زیبایی نشان می دهد که لیفت با نخ به عنوان یک تکنیک جراحی از دهه 1960 مورد استفاده قرار گرفته است.با این حال، شروع لیفت با نخ آنطور که ما می شناسیم را می توان در سال 1992 ردیابی کرد، زمانی که جراح پلاستیک، دکتر گرگوری ال راف، استفاده از آن را در حین درمان بیمار مبتلا به تغییر شکل گونه بررسی کرد (از طریق نیویورک تایمز). دکتر راف با نخ زدن بافت زیر سطح پوست با یک سوزن یا کانول، مشابه بخیه، راهی جدید برای سفت کردن و بلند کردن ظاهر بیرونی آن کشف کرد. او با استفاده از نخ‌های خاردار، که می‌توانست بافت را به‌طور مؤثرتری بگیرد، کارها را یک قدم جلوتر برد. طبق مطالعه منتشر شده در آرشیو جراحی زیبایی زیبایی، FDA لیفت با نخ را برای استفاده در زیبایی در سال 2005 تایید کرد. با معرفی طرح نخ خاردار دکتر راف، لیفت با نخ به گونه‌ای تکامل یافته است که انواع مختلفی از نخ‌ها را برای پوست خاص در بر می‌گیرد. نگرانی ها.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *