جوانسازی گردن با نخ لیفت


جوانسازی صورت و گردن را می توان از طریق روش های جراحی و غیر جراحی به دست آورد. روش های تهاجمی شامل لیفت صورت سنتی، لیفت گردن، لیفت ابرو و جراحی پلک می باشد. گزینه های غیرجراحی شامل بوتاکس، پرکننده های پوستی، لایه برداری پوست با لیزر، لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن و درمان های لیفت با نخ است. انتخاب روش به نیازهای فردی، اهداف و سابقه پزشکی بستگی دارد. درمان لیفت با نخ و گزینه‌های دیگر می‌تواند بافت پوست را بهبود بخشد و ظاهری جوان‌تر به ارمغان بیاورد.

جوانسازی گردن با نخ لیفت

لیفت گردن با نخ یک روش کم خطر و غیر جراحی است که می تواند به طور موثر ظاهر افتادگی پوست و شلی را در ناحیه گردن بهبود بخشد. روش کم کم خطربه این صورته که این روش نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و کمترین زمان استراحت را دارد، که آن را به گزینه ای عالی برای بیمارانی با نگرانی های خفیف تا متوسط تبدیل می کند. تولید کلاژن را تحریک می کند به این شکل که نخ های مورد استفاده در این روش تولید کلاژن را تحریک می کند، ظاهر کلی پوست را بهبود می بخشد و نتایج طبیعی به نظر می رسد. بیمارانی که دارای خاصیت ارتجاعی پوست خوب و بافت اسکار حداقلی هستند، معمولاً کاندیدهای خوبی برای این روش هستند. گزینه‌های دیگر برای جوان‌سازی صورت هم هست که بیماران علاوه بر استفاده از نخ های لیفتینگ ، درمان‌هایی مانند بوتاکس یا لایه‌برداری پوست را نیز برای رفع خطوط ریز و خطوط صورت در نظر می‌گیرند.

جوانسازی صورت با لیفت نخ
لیفت احزای صورت با نخ لیفت بهترین و کم ریسک ترین روش جوانسازی پوست

قبل از لیفت با نخ چه کارهایی را انجام دهیم

رسیدگی به پیری گردن و بازگشت به آن خط فک سفت، احتمالاً به چندین درمان با چندین روش نیاز دارد. به عنوان مثال، اگر زیر چانه خود پری بیش از حد دارید، ممکن است ابتدا درمان های کاهش چربی را شروع کنیم، قبل از اینکه حتی به لیفت کردن پوست فکر کنیم. اگر نوارهای محکم گردن دارید، ممکن است با سم بوتولینوم شروع کنیم. این روش لیفت گردن که نفرتیتی نامیده می شود و معمولاً به 40 تا 60 واحد نوروتوکسین مانند بوتاکس یا زئومین نیاز دارد. برای پوست های نازک و شل، با خطوط و چین و چروک های قابل مشاهده، ممکن است لیفت های کلاژن ساز جدید، از جمله Radiesse و Bellafill، یا نخ های مونو PDO کلاژن ساز را در نظر بگیریم. برای افرادی که پوست نازکی دارند، این مرحله قبل از عمل لیفت گردن برای دستیابی به بهترین نتایج لازم است. درمان با نخ های تک برای گردن، به نام مش بندی گردن. عوارض جانبی رایج عبارتند از کبودی و حساس شدن محل تزریق، در حین انجام لیفت 30-50 نخ زیر پوست شما قرار می گیرد و یک شبکه ایجاد می کند. این آج‌ها توسط بدن شما جذب می‌شوند و با فیبرهای کلاژن خود جایگزین می‌شوند و در نتیجه پوستی سفت‌تر و صاف‌تر خواهید داشت.

مزایای لیفت گردن با نخ

معمولاً می‌توان این کار را در کمتر از یک ساعت انجام داد و اغلب به حداقل زمان از کار افتادگی نیاز دارد. این می تواند آن را به گزینه ای مناسب برای بیمارانی تبدیل کند که می خواهند به سرعت و آسانی به نتایج قابل توجهی دست یابند. لیفت با نخ گردن مورد استفاده در این روش از مواد زیست سازگار ساخته شده است و معمولاً بدن آنها را به خوبی تحمل می کند . درمان لیفت با نخ گردن می‌تواند نتایجی با ظاهر طبیعی ارائه دهد که می‌تواند ظاهر گردن را بدون اینکه مصنوعی به نظر برسد، بهبود بخشد. این می تواند به بیماران کمک کند تا با کمترین زمان بهبودی ظاهری جوان تر و با طراوت داشته باشند. لیفت گردن با نخ PDO معمولاً هیچ جای زخم قابل مشاهده ای باقی نمی گذارد. این می تواند برای بیمارانی که می خواهند ظاهر گردن خود را بدون نگرانی در مورد شواهد قابل مشاهده مداخله جراح پلاستیک، بهبود بخشند، ملاحظات مهمی باشد. نتایج معمولاً طولانی مدت هستند، اما مدت زمان دقیق بسته به عوامل فردی مانند نوع پوست، سن و سلامت بیمار و تعداد نخ های استفاده شده متفاوت است. به طور کلی، لیفت گردن با نخ می تواند گزینه خوبی برای بیمارانی باشد که می خواهند ظاهر خود را بدون انجام یک روش جراحی پرخطرتر بهبود بخشند. مهم است که با یک متخصص پزشکی واجد شرایط مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این درمان برای شما مناسب است یا خیر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *