نخ لیفت وایت اور

نخ لیفت وایت اور

نخ لیفت وایت اور


نخ لیفت وایت اور به عنوان یک روش محبوب برای کسانی که به دنبال رفع افتادگی پوست و بازگرداندن خط فک و گونه های تراشیده تر هستند، ظاهر شده است.

نخ لیفت وایت اور

لیفت با نخ  وایت اور یک روش زیبایی کم تهاجمی است که از بخیه های قابل جذب با مخروط های ریز برای لیفت و باز تعریف نواحی مختلف صورت استفاده می کند. برخلاف لیفت صورت با جراحی سنتی، لیفت با نخ های لیفتینگ شامل چاقوی جراحی یا بیهوشی عمومی نیست.نخ های وایت اور از یک ماده زیست سازگار به نام PDO یا PCL ساخته شده اند. PDO یا PCL ماده ای است که تولید کلاژن طبیعی بدن را در طول زمان تحریک می کند. هر نخ مجهز به مخروط های ریز است که به طور استراتژیک در طول آن قرار گرفته اند.مخروط‌های روی نخ به عنوان لنگر عمل می‌کنند و به بافت‌های آویزان می‌چسبند و آن‌ها را به موقعیت دلخواه‌تری می‌برند. مخروط ها خاردار یا دو جهته هستند و از نگه داشتن ایمن بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف اطمینان می دهند.

نخ لیفت وایت اور
نخ لیفت صورت که برای لیفت صورت استفاده میشود معمولاً یک روش سرپایی است که تحت بی حسی موضعی با حداقل درد انجام می شود ,و باعث درخشش پوستتان میشود.

عملکرد لیفت پوست

روش لیفت با نخ وایت اور معمولاً شامل مراحل زیر است یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره نگرانی های شما را مورد بحث قرار می دهد، آناتومی صورت شما را ارزیابی می کند و تعیین می کند که آیا شما کاندیدای خوبی برای این عمل هستید یا خیر.ناحیه درمان تمیز می شود و برای به حداقل رساندن ناراحتی ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.پزشک با استفاده از یک سوزن نازک، نخ های وایت اور را در نواحی خاصی از صورت قرار می دهد و مخروط ها را به صورت استراتژیک برای رسیدن به اثر لیفتینگ مورد نظر قرار می دهد.هنگامی که نخ ها وارد می شوند، پزشک به آرامی آنها را تنظیم می کند تا به نتایج بهینه لیفت و کانتورینگ دست یابد.شما اثرات بلند کننده و سفت کننده فوری را مشاهده خواهید کرد، با بهبود مستمر زیرا تولید کلاژن توسط نخ های PDO یا PCL تحریک می شود. ممکن است قرارهای بعدی برای ارزیابی پیشرفت و رفع هرگونه نگرانی برنامه ریزی شود.

موارد قابل استفاده برای لیفت

لیفت با نخ نرم وایت اور برای افرادی که افتادگی خفیف تا متوسط صورت را تجربه می کنند ایده آل است، به ویژه کسانی که دارای خطوط ریز، چین و چروک و از دست دادن حالت چهره.و یا افتادگی گونه ها و فک که از دست دادن حجم و وضوح در قسمت میانی صورت و خط فک،نشانه های قابل مشاهده شلی در ناحیه گردن ، درک این موضوع که لیفت با نخ اصلاح ظریف تا متوسط را ارائه می دهد و جایگزینی برای روش های جراحی گسترده تر نیست داشتن سلامت کلی بدون هیچ گونه شرایط پزشکی زمینه ای است که می تواند این روش را پیچیده کند.

مزایای نخ لیفت وایت اور

لیفت با نخ وایت اور مزایای زیادی نسبت به لیفت صورت سنتی و سایر روش های غیر جراحی دارد، در مقایسه با لیفت صورت جراحی، لیفت با نخ های جوانساز نیاز به حداقل برش دارد که منجر به زمان بهبودی سریع‌تر و کاهش ناراحتی می‌شود.بلافاصله پس از انجام عمل، یک اثر بلند کننده و سفت کننده قابل مشاهده خواهید دید.نخ های وایت اور به گونه ای طراحی شده اند که لیفت ظریف و تدریجی را ارائه می دهند و در مقایسه با تغییرات شدید جراحی، جوان سازی طبیعی تری را ترویج می کنند.مواد PDO یا PCL موجود در نخ ها، تولید کلاژن را تحریک می کند، پروتئینی که از پوست حمایت ساختاری می کند و منجر به بهبود طولانی مدت در بافت و قابلیت ارتجاعی پوست می شود.عمل لیفت با نخ معمولاً در مقایسه با لیفت صورت سنتی زمان کمتری برای انجام آن نیاز دارد.بهبودی از لیفت با نخ عموماً سریعتر از جراحی لیفت صورت است. اکثر بیماران کمترین کبودی و تورم را تجربه می کنند که در عرض چند روز کاهش می یابد و بلند کردن گونه های افتاده و بازگرداندن حجم.تعیین خط فک و تیز کردن زاویه فک.بلند کردن ابرویی که کمی افتاده است.بهبود ظاهر شلی گردن. از دیگر ویژگی های لیفت با نخ لیفت وایت اور است .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *