نخ لیفت کره ای

نخ لیفت کره ای

نخ لیفت کره ای


معرفی نخ لیفت کره ای

از طریق لیفت کردن می‌توان مشکلاتی همچون چین و چروک‌ها و خطوطی که در نواحی گوناگون صورت همچون اطراف چشم‌ها، خطوط لبخند و یا خطوط پیشانی را به سادگی درمان و رفع کرد. برای لیفت کردن صورت و رفع نقص‌های مختلف آن، ممکن است از نخ‌هایی که توسط برندهای مختلف تولید شده‌اند استفاده شود. یکی از بهترین و معروف‌ترین نوع نخ لیفت که به عنوان محصولی پرطرفدار شناخته می‌شود، نخ لیفت کره ای که کیفیتی بسیار بالا داشته و ماندگاری و طول عمر لیفتی که با استفاده از این نخ انجام می‌شود، بسیار بالا است.

در واقع لیفت یک روش غیرتهاجمی برای رفع مشکلات پوست است و در این روش افراد با بکارگیری متدهایی که بسیار بی‌خطر هستند و امنیتی بسیار بالا دارند، عارضه‌ها و مشکلات پوستی همچون چین و چروک‌های ایجاد شده در قسمت‌های مختلف صورت را درمان می‌کنند. علاوه بر آن از نخ لیفت کره‌ ای برای لیفت بینی نیز استفاده می‌شود.

البته باید گفت که پیش از این که از این نخ برای لیفت کردن قسمت‌های مختلف صورت خود استفاده کنید، لازم است که با یک پزشک متخصص مشورت کرده و تحقیقات لازم را درباره‎ی این محصول انجام دهید و به جمله‌ی معروف پیشگیری بهتر از درمان است توجه داشته باشید؛ چرا که استفاده از این محصول در مواقعی ممکن است عوارضی را نیز همراه داشته باشد و عدم تحقیق درباره‌ی این عوارض، ممکن است مشکلات بسیار زیادی را برای افراد به بار آورد.

پیش از این که از نخ لیفت کره‌ ای استفاده کنید، لازم است از فروشندگان این محصول و پزشکانی که برای انجام لیفت از این نخ استفاده می‌کنند درباره‌ی طول عمر این نخ سوال کنید و از میزان تاثیرگذاری این نخ و حداکثر زمان ماندگاری تاثیرات آگاه شوید. در ادامه به بررسی تاثیرات حاصل از این نخ و میزان ماندگاری و طول عمر این نخ می‌پردازیم.

کاربرد نخ لیفت کره ای

 • باعث کشیده‌تر شدن پوست صورت میشود.
 • جوان‌سازی پوست را توسط این نخ پس از استفاده احساس میکنید.
 • پوست را شفاف و ناهمواری‌های پوست را برطرف می‌کند.
 • چین و چروک‌های صورت را با صاف می‌کند.
 • باعث ریزتر و باریک‌تر شدن منافذ پوست می‌شود.
 • قسمت‌های افتاده پوست را به حد قابل قبولی استحکام می‌بخشد.

پس از استفاده از این محصول پوست رشته‌های جوان‌سازی تولید می‌کند و از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند. در ضمن پس از استفاده از این محصول زیبایی چشم گیری را در صورت خود احساس خواهید کرد.

نخ لیفت کره ای1

فواید استفاده از نخ لیفت کره ای

 • این روش بسیار بی خطر بوده و سلامت شما در این کار تضمینی است و هیچ آسیبی به شما نمیرسد.
 • پیش از استفاده نخ لیفت  نیاز به آمادگی خاصی ندارید.
 • برخلاف بسیاری از روش‌های درمانی پوست پس از استفاده سریعاً تغییرات را در صورتتان احساس خواهید کرد.
 • پس از اینکه از نخ لیفت  استفاده کردید به هیچ وجه هیچ‌گونه جای زخمی و جراحی روی صورت نخواهد ماند.
 • نخ‌های لیفت  را به هیچ وجه قابل لمس و دیدن نیست.
 • نخ‌ها توسط پوست جذب خواهد شد و از همین طریق به پوست فرم می‌دهند.
 • این نخ لیفت به تولید کلاژن مورد نیاز پوست کمک بسیاری می‌کند.
 • استفاده از این نوع نخ‌ها برای لیفت صورت، باعث آبرسانی عمیق پوست شده و خشکی پوست را درمان می‌کند.
 • استفاده از این نخ باعث می‌شود تا میزان گردش خون در بدن بیشتر شود.
 • این نخ یک بافت بسیار قوی و مستحکم را برای پوست به وجود می‌آورد.
 • این نخ کمک می‌کند تا پوست افراد شفاف و روشن شود. عوارض ناشی از استفاده از این نخ برای لیفت، بسیار کم و محدود است.

نحوه استفاده از نخ لیفت کره ای

باید بدانیم  که در صورت وجود چه مشکلاتی در صورتتان قادر به استفاده از این محصول هستید.

نخ‌ها وارد پوست می‌شود و پس از ورود به پوست باعث کلاژن سازی و الاستین در پوست می‌شوند. اگر از این موضوع اضطراب دارید که نخ لیفت برای پوست مضر است باید بگوییم که هیچ‌گونه جای نگرانی و ترس نداشته باشید و پیش از استفاده از نخ لیفت لازم به انجام کار خاصی نیست. اگر که فکر می‌کنید این کار چقدر می‌تواند در زیباسازی پوست شما کمک کند می‌توانید با مشاهده قبل و بعد صورت افرادی که از این نخ استفاده کرده‌اند متوجه این موضوع شوید و تفاوت را با چشم احساس کنید. این یکی از بهترین روش‌های درمان و جوان‌سازی پوست محسوب می‌شود.

نخ-لیفت-کره-ای.2

مراقب‌های بعد از لیفت صورت با نخ لیفت کره ای

اگر می‌خواهید این زیبایی برای شما دائمی باشد لازم است مراقبت‌هایی را از پوست خود داشته باشید:

 • اگر پس از استفاده از نخ لیفت دچار التهاب در صورت شدید از حوله سرد یا  از کمپرس یخ حدود 20 دقیقه استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید به هیچ وجه روی صورتتان تا سه هفته نخوابید و هیچ‌گونه فشاری بر روی صورت وارد نکنید.
 • اگر می‌خواهید نتیجه مطلوبی بگیرید باید تا سه هفته از خندیدن  خودداری کنید تا استحکام در صورت شکل بگیرد.
 • پس از درمان توسط نخ لیفت  باید سر خود را تا سه شب اول در زاویه 30 درجه قرار دهید.

لازم به ذکر است هزینه یک شخص برای لیفت با نخ به مواردی همچون نوع نخ ، تعداد جلسات ، دستمزد متخصص ، نوع نخ لیفت بستگی دارد.

 آیا لیفت صورت با نخ لیفت کره ای آسیبی به صورت وارد می‌کند؟

همان‌طور که در بالا ذکر شد استفاده از نخ لیفت هیچ‌گونه خطری برای  شما ندارد فقط به میزان بسیار کمی پس از اتمام کار صورت ملتهب شده و می‌توانید التهاب پوست را توسط کمپرس یخ یا حوله سرد کاهش دهید. حتماً به نکات ذکر شده در رابطه با مراقبت‌های پس از لیفت با نخ دقت کنید.

تاثیرات حاصل از استفاده از نخ لیفت کره‌ ای

همانطور که اشاره شد نخ لیفت کره‌ای که از نخ‌های بسیار معروف و پرطرفداری است که برای لیفت کردن استفاده می‌شود. این نخ توسط بسیاری از پزشکان زیبایی برای انجام لیفت استفاده می‌شود. با انجام عمل لیفت با استفاده از نخ لیفت کره‌ای، بعد از گذشت یک الی دو ماه نخ تاثیرات خود را بر جای می‌گذارد و شروع به ساخت کلاژن مورد نیاز پوست کرده و اثرات و مزایای بسیار زیاد خود را بر جای می‌گذارد. طول عمر و مزایایی که با استفاده از نخ لیفت کره‌ ای حاصل می‌شود، بسیار بالا بوده و حتی به دو سال نیز می‌رسد.

تولید و استفاده لیفت نخ لیفت کره ای

برای تولید و ساخت این نخ‌ لیفت، از روش‌ها و استانداردهای نوین و به روز جهان استفاده شده است که همین مورد باعث می‌شود تا این نخ به یکی از پراستفاده‌ترین محصولات لیفت شناخته شود. این نوع از نخ‌های لیفت در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود؛ از مدل‌های مختلف این نوع نخ لیفت، می‌توان به مدل 12D، 8D، 6D، 4D . علاوه بر این سایز انواع مختلف نخ‌های لیفت بین 19.38mm الی 19.5mاست. استفاده از این نخ برای لیفت باعث می‌شود تا خط و خطوط و چین و چروک‌های موجود در نواحی مختلف صورت درمان شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *