کلاژن سازی پوست با نخ لیفت


تحریک کلاژن سازی پوست با نخ لیفت نیز امکان پذیر شده است.پزشکان زیبایی نخ لیفت (کلاژن ساز) را توسط سوزن طبی به زیر بافت پوست فرو می‌کنند و این امر سبب کلاژن سازی پوست شده و پوستی صاف و براق برای شما میبخشد.استفاده از این روش برای کسانی مناسب است که میخواهد شلی و افتادگی پوستشان از بین برود.

کلاژن سازی پوست با نخ لیفت

کلاژن سازی پوست با نخ لیفت با هر نخی ممکن نیست برای اینکار در مرکز تردلیفت با نخ های جوان ساز PDO ساده، یا نخ های مونو، از بهترین نخ های جذبی استفاده شده که در جراحی پلاستیک هستند امکان پذیر میباشد. این نخ ها در طی 2 تا 3 هفته به طور کامل جذب می پوست شوند و باعث تحریک قوی فیبروبلاست های لایه درم می شوند تا بافت ترمیمی غنی از کلاژن و الاستین تولید کنند و پوستی جذاب و صاف . سفت برای شما بسازد.جوانسازی پوست و لیفت صورت با استفاده از نخ های کلاژن ساز مونو تا 2 سال دوام دارند پس با این حال، باید توجه داشت که نخ های PDO از جنس نخ های جذبی بخیه هستند و پس از 6 الی 8 ماه توسط پوست جذب می شوند که بهتر است هر سال یکبار تکرار شوند تا کلاژن سازی پوست متوقف نشود و پوست ظاهر جذاب خود را حفظ کند.پس از قرارگیری نخ های لیفتینگ در پوست ، پوست شما شروع به تولید کلاژن در این نواحی به عنوان بخشی از روند طبیعی خود می کند . کلاژن یک پروتئین ضروری برای حمایت از پوست و همچنین استخوان ها ، مو ، رباط ها ، تاندون ها و عضلات است . کلاژن به چاق ماندن پوست و جوان ماندن آن کمک می کند و می تواند از علائم پیری مانند چین و چروک و افتادگی و افتادگی پوست جلوگیری کند . بدن شما به طور طبیعی کلاژن می سازد ، اما این تولید با افزایش سن کاهش می یابد که باعث شلی و افتادگی پوست میشود .کلاژن چیزی است که از افتادگی پوست ما جلوگیری می کند و به ما ظاهری چاق و جوان می دهد.

افزایش ضخامت پوست، سفت شدن پوست، جوان سازی وکشیدن پوست از تاثیرات لیفت صورت با نخ است

 

تفاوت نخ قابل جذب و غیر قابل جذب

بعد از عوارض نخ های غیر قابل جذب، نخ هایی روانه بازار شدند که قابلیت جذب داشتند و بعد مدتی هیچ آثاری از آن ها در پوست نمی ماند، که امروزه اغلب از نخ های قابل جذب جهت لیفت بینی با نخ های تخصصی لیفت بینی استفاده می شود.استفاده از نخ های قابل جذب تا حدودی مشکلاتی همچون، فرورفتگی ها و چین خوردگی های سطح پوست و نمایان شدن نخ از زیر پوست را از بین برده است، اما مشکلی که در این نخ ها وجود دارد این است که مدت ماندگاری آن ها از نخ های غیر قابل جذب کم تر است  و به طور كلى حداكثر تا سه ماه نوك بينى را بالا نگه مى دارد و بعد از آن نوك بينى مجددا به حالت افتادگى برمیگردد.نخ‌های PDO  مواد ایمن و با درجه پزشکی هستند که به‌طور طبیعی توسط بدن تجزیه می‌شوند و به شکل ضایعات و دی‌اکسید کربن خارج می‌شوند . پلی دیوکسانون یک ماده زیست تخریب پذیر است که علاوه بر لیفت با نخ و معماری بافت استفاده می شود . بدن شما به طور کلی نخ ها را تا ماه ششم پس از درمان جذب می کند . تزریق‌ها و پرکننده‌های پوستی معمولاً نتایجی را ایجاد می‌کنند که از چند ماه تا یک سال دوام می‌آورند ، اما لیفت با نخ نتایجی را ایجاد می‌کند که می‌تواند تا سه سال یا بیشتر باقی بماند .

 

کلاژن سازی پوست با نخ لیفت در مدلینگ

کلاژن سازی پوست با نخ لیفت عموماً به‌طور فوری پس از انجام عمل مشخص می‌شوند. در مدلینگ برای استفاده در قسمت‌های مختلف بدن مناسب است.عمل نخ مولدینگ عموماً توسط پزشک متخصص زیبایی در مطب انجام می‌شود. کلاژن سازی پوست با نخ لیفت یک روش زیبایی کم خطر است که برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن مورد استفاده قرار میگیرد. این قسمت‌ها شامل شکم، قسمت داخلی و خارجی ران، زانو، لیفت سینه، لیفت باسن، لیفت گردن، خط فک و گونه می‌شوند.ن با این حال، ممکن است تورم و کبودی ناشی از عمل تا چند هفته یا چند ماه طول بکشد تا کاملاً بهبود یابد. اما عملکرد نخ مولدینگ عموماً تا یک سال ماندگار است. پس از گذشت این مدت، نخ‌ها در بدن حل می‌شوند و پوست به حالت اولیه خود برمیگردد. این روش معمولاً ایمن و موثر است، اما ممکن است عوارض جانبی خاصی به همراه داشته باشد. در این روش، پزشک نخ‌های لیفت را از طریق سوراخ‌های کوچکی در پوست وارد می‌کند، سپس نخ‌ها را زیر پوست کشیده و در جای خود قرار می‌دهد.پس از انجام کلاژن سازی پوست با نخ لیفت بیمار ممکن است تورم و کبودی تجربه کند که معمولاً در چند روز بهبود می‌یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *