کنگره پزشکی بین المللی دبی درما

کنگره پزشکی بین المللی دبی درما

کنگره پزشکی بین المللی دبی درما سالیانه در امارات متحده عربی در قالب کلاس های علمی و نمایشگاه ، برگزار می شود. Dubai Derma توسط انجمن .


کنگره پزشکی بین المللی دبی درما سالیانه در امارات متحده عربی در قالب کلاس های علمی و نمایشگاه ، برگزار می شود. Dubai Derma توسط انجمن های مختلف پزشکی مرتبط با پوست از جمله اتحادیه پوست پان عرب، آکادمی پوست و زیبایی شناسی عربی (AADA) و انجمن متخصصان پوست GCC برگزار می شود. این کنگره پلتفرمی استثنایی از آخرین اطلاعات علمی و نوآوری ها را در زمینه درمان بیماری های پوست، مراقبت از پوست ، لیزر، تزریق فیلرها و کاشت نخ ارائه می دهد. بیست و سومین دوره دبی درما با مشارکت و سخنرانی جراحان و متخصصان پوست از سراسر جهان امسال برگزار خواهد شد.

کنگره پزشکی بین المللی دبی درما

در راستای پیشرفت روزمره علم پزشکی و پیشگیری از مشکلات بالینی برای انسان ها و افزایش اثربخشی روش های درمانی،سالیانه گردهمایی های گوناگونی در رشته های مختلف علم پزشکی در سراسر جهان در حال اجرا هستند . امروزه با توجه به اهمیت حفظ زیبایی صورت و بدن انسان ها در مقابله با عوارض زیست محیطی و پدیده پیری ، پیشرفت ها و نوآوری های متعددی در حوزه پزشکی نوین زیبایی و درماتولوژی به وقوع پیوسته است و گردهمایی های گوناگونی در این رشته برگزار می شوند. یکی از این همایش ها Dubai Derma نام دارد. علاوه بر فرصت های آموزشی عالی، نمایشگاه تخصصی نوآوری محصولات پوست و زیبایی هم چون لیزر های تخصصی ،فیلر های تزریقی و انواع نخ لیفتینگ که توسط شرکت های تولید کننده این محصولات از سراسر جهان و همزمان با این کنفرانس برگزار می شود، راهی را برای آشنایی با بهترین محصولات و با استانداردهای جهانی مختلف برای بازدیدکنندگان محترم فراهم می کند. کمپانی White Medience کره جنوبی به عنوان بزرگترین تولید کننده نخ های لیفتینگ و جوانساز به لحاظ کیفیت بالای محصولات خود و دارا بودن گواهی نامه CE Medical اروپا و سایر استانداردهای جهانی مرتبط با تولید و ارائه نخ های لیفتینگ برای چندمین سال پیاپی در کنگره دبی درما حضور خواهد داشت. محصولات نخ لیفتینگ و جوانسازی تولید شده توسط کمپانی وایت مدینس، White Ever نام داشته و به طور گسترده توسط پزشکان زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد،این سبد کالایی شامل محصولات متنوعی از نخ های PDO و PCL می باشد که در سه دسته نخ های جوانساز، حجمدهی و لیفتینگ تولید و عرضه می شوند.

کنگره پزشکی بین المللی دبی درما
لیفت صورت با نخ دارای دو نتیجه بسیار مهم می باشد: رفع افتادگی و اثرات افزایش سن بر روی پوست و تحریک افزایش تولید کلاژن سازی.

رهبر جهانی درما

درما مدیکال یک رهبر جهانی در آموزش زیبایی است و دوره های نوآورانه ای را ارائه می دهد که نمایندگان ما را به متخصصان در زمینه تزریقی و پرکننده های پوستی تبدیل می کند . ما به‌عنوان ارائه‌ دهنده شماره 1 آموزش لوازم آرایشی ، از طریق تمرکز بر مشتری ، تسلط بر صنعت ، تکنیک‌ های نوآورانه ، شیوه‌ های مبتنی بر کیفیت ، در درجه اول ایمنی بیمار و اعتباربخشی نخبگان ، به حفظ بالاترین استانداردهای آموزش تزریقی زیبایی غیرجراحی می پردازیم .

در درما مدیکال، ما فراتر از آن می رویم و خود را از سایر ارائه دهندگان آموزش متمایز می کنیم ، نه تنها با برگزاری دوره های آموزشی در سطح جهانی ، بلکه با ارائه صلاحیت های جامع در پزشکی زیبایی به نمایندگان خود . آکادمی آموزشی برنده جوایز ما مظهر برتری است و دوره‌ های تخصصی ما به شما کمک می‌ کند پتانسیل خلاقانه خود را باز کنید ، مهارت‌ های خود را متحول کنید و در زمینه زیبایی‌ شناسی به تسلط برسید .

پزشکان، آیا دوست دارید سال ها آموزش پزشکی و کار سخت را در صنعتی قرار دهید که در آن بتوانید درآمد فعلی خود را بیش از دو برابر کنید ؟

اگر پاسخ مثبت است ، برای کشف بیشتر در دوره‌ های آموزشی تزریقی و پرکننده‌ های پوستی ما برای پزشکان و اینکه چگونه می‌ توانیم به شما کمک کنیم در صنعتی به ارزش بیش از چند میلیارد پوند سالانه آموزش ببینید و کار کنید ، ادامه دهید . پزشکان در بسیاری از کشور ها سخت کار می کنند ، با ساعات طولانی و غیر اجتماعی ، اما اغلب نمی توانند در رشته مورد نظر خود کار کنند . پزشکان جوان با تغییراتی در قراردادهای خود مواجه شده اند که بر حقوق و شرایط کاری تأثیر می گذارد و باعث شده است که برخی به فکر ترک NHS باشند . اگرچه بسیاری نقش های خود را دوست دارند ، برخی به دنبال امنیت شغلی بهتر ، انعطاف پذیری و به رسمیت شناختن تلاش های خود هستند . دوره های آموزشی تزریقی و پرکننده های پوستی فرصت شغلی را فراهم می کند که امکان کار پاره وقت در کنار یک نقش موجود یا تغییر شغل تمام وقت برای تخصص در زیبایی شناسی صورت را فراهم می کند. این دوره ها راه های مختلفی برای تکمیل درآمد در زیبایی شناسی را پوشش می دهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *